Instagram" Facebook

Aktivity

Cvičení pro děti

 • Cvičení pro děti probíhá od kojenců, batolat až po děti cca do 3 let. Děti cvičí s rodiči a tím se upevňuje vzájemné pouto a narůstá důvěra mezi dítětem a rodičem. Od úplného začátku se učíme správnému držení těla, posilujeme, protahujeme a zlepšuje se celková koordinace pohybů. Cvičení je v doprovodu písniček a říkadel, které se dětem nejen líbí, ale povzbuzují je a motivují k činnostem. Dále podporujeme správný tělesný a duševní rozvoj, jemnou a hrubou motoriku, sociální vazby a učíme se novým dovednostem.

Jóga pro děti

 • Praktikování jógy dětem přináší především radost, zvyšuje se jejich pružnost, síla, koordinace a uvědomění těla. Jóga pro děti to je hra, fantazie, rovnováha, relaxace, sebedůvěra v nesoutěživém prostředí.


Plavání pro děti

 • Učíme děti mít vodu rády! Cílem kurzů plavání s dětmi je získání kladného vztahu k vodě, osvojení si dýchání, splývání, následného potápění a příprava na pozdější výuku základních plaveckých způsobů.
 • Plavání pro děti od 1 roku do 6 let probíhá v úterý a ve středu na bazéně "DEJA" v Karviné ( Slovenská 2936/61, Karviná - Hranice ).

Vaničkování

 • Vaničkování, resp. plavání miminka ve velké vaně, není jen koupání miminka ve vaně, má svá pravidla a postupy ověřené praxí.
  Kromě příjemně stráveného času pro rodiče i miminko, jde o zábavnou a hravou formu rehabilitačního cvičení, během kterého se formou úchopů a jemných pohybů posilují či uvolňují jednotlivé svalové skupiny, které miminko potřebuje k dalšímu správnému psychomotorickému vývoji. Na vaničkování existuje podrobně propracovaná a léty ověřená metodika, kdy se postupuje od jednotlivých jednoduchých prvků k těm složitějším.


Znakujeme se zpěvem a hrou
  • Znakujeme se zpěvem a hrou je jedinečný kurz vytvořený profesorkami vývojové psychologie Acredolo a Goodwyn tak, aby pomáhal v rozvoji jejich schopností a aby se rodiče naučili správně metodiku Baby Signs doma používat.

   Celým kurzem provádí medvídek Beebo, který dětem i rodičům pomáhá s učením jednotlivých znaků při veselých písničkách a zábavných aktivitách. Rodiče se dále dozví praktické rady, jak rozvíjet komunikační, kognitivní a motorické dovednosti svých dětí. Kurz je vhodný pro děti ve věku 6-36 měsíců.


  Monte dílnička

  • Série lekcí pro děti ve věku 1 - 3 roky v doprovodu rodičů. Každá lekce je rozdělena do několika bloků tak, aby i nejmenší děti udržely po celou dobu pozornost.
  • Lekce jsou vhodné jak pro děti, které již mluví, tak i pro ty, které ještě mluvit nezačaly.
  • Každý týden je zaměřený na jiné téma, které je našim nejmenším blízké. V každé lekci rodiče nachází inspirace k tomu, co s dětmi vyzkoušet doma.